Skip to main content

Consensus

  Cash earnings 2018 (EUR M) Cash earnings 2019 (EUR M) Dividend 2018 (EUR/aandeel) Dividend 2019 (EUR/aandeel)
Average  441,6 470,1 3,07 3,14
Median 439,0 468,0 3,07 3,15
Lowest 427,0 460,0 3,04 3,10
Highest 451,9 490,3 3,10 3,15
# Estimates 7 6 8 6

Laatste update: 07/06/2018
Consensus samengesteld uit schattingen van AlphaValue, Bank of America Merrill Lynch, Bank Degroof Petercam, HSBC Bank, ING, KBC Securities, Kepler Cheuvreux, Société Générale

 

Disclaimer

Deze analistenconsensus werd voorbereid op basis van de meest recente waarderingen die Groep Brussel Lambert (GBL) van verschillende financiële analisten heeft ontvangen. Hij bevat enkel sleutelindicatoren en kan eventueel onvolledig zijn. De betrokken analisten zijn verantwoordelijk voor de waarderingen en ermee verband houdende opinies, de vooruitzichten en de prognoses. De publicatie van deze consensus op deze website betekent geenszins dat GBL alle of sommige vooruitzichten bevestigt of goedkeurt en GBL verbindt zich niet tot het publiceren van een update of herziening van deze elementen. Deze waarderingen zijn, per definitie, prognoses onderhevig aan risico’s en onzekerheden die elk moment kunnen veranderen en zo de eindresultaten kunnen wijzigen. Deze analistenconsensus wordt enkel ter informatie meegedeeld en is in geen enkel geval een aanbeveling tot het kopen of verkopen van GBL-effecten of om een bepaalde handeling te stellen of niet. GBL, haar dochters, haar personeel en vertegenwoordigers zullen niet verantwoordelijk kunnen gehouden worden voor verliezen die voortvloeien uit het gebruik van deze consensus of zijn inhoud.

 

Analisten die verslagen over GBL publiceren

Bank Analyst Contact
AlphaValue Pierre-Yves Gauthier preferredresearch(@)alphavalue.eu
+33 1 70 61 10 51
BAML Elizabeth Miliatis elizabeth.miliatis(@)baml.com
+44 20 7995 5826
Citi Paul Bradley paul.l.bradley(@)citi.com
+44 207 986 34 60
Degroof Petercam Jean-Marie Caucheteux jm.caucheteux(@)degroofpetercam.com
+32 2 287 99 20
HSBC Pierre Bosset pierre.bosset(@)hsbc.com
+ 33 1 56 52 43 10
ING Giel-Jan Triest giel-jan.triest(@)ing.be
+32 2 557 16 98
KBC Securities Cédric Duinslaeger cedric.duinslaeger(@)kbcsecurities.be
+32 2 429 00 55
Kepler Cheuvreux David Cerdan dcerdan(@)keplercheuvreux.com
+33 1 70 81 57 43
Société Générale Patrick Jousseaume patrick.jousseaume(@)sgcib.com
+ 33 1 42 13 66 62